Владика Тихон взяв участь в святковому богослужінні в Почаївській Лаврі

16 квітня, у четвер Світлої седмиці ввечері, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив святкову утреню в Успенському соборі Свято-Успенської Почаївської Лаври.

За богослужінням також молилися митрополит Кам?янець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим, намісник обителі митрополит Почаївський Володимир, архієпископ Шепетівський і Славутський Пантелеімон; єпископи: Хотинський Євсевій та Івано-Франківський Тихон.

17 квітня, у пятницю Світлої седмиці, свято ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Преображенському соборі Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Його Блаженству співслужили митрополит Кам?янець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, намісник обителі митрополит Почаївський Володимир, архієпископ Шепетівський і Славутський Пантелеімон; єпископи: Хотинський Євсевій та Івано-Франківський Тихон, а також духовенство обителі.

Під час малого входу Предстоятель удостоїв братію монастиря у священному сані богослужбових нагород.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словами проповіді.

По закінченню Літургії був звершений водосвятний молебень, після чого Його Блаженство звернуся до віруючих зі словами пасхального привітання, а також благословив усіх присутніх